ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ترانسفر فرودگاهی روال رفت و برگشت مسافرین و مهمانان از مبدا به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد را شامل می شود.

خدمات حمل و نقل مسافرین در مسیر فرودگاه و هتل بر اساس تعداد مسافران و وسیله نقلیه دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به آنها اشاره شده است:


انواع ترانسفر

ترانسفر گروهی (Group Sharing): 

این نوع ترانسفر با خودرواتوبوس، مینی بوس، ون و… مخصوص شهر مقصد انجام می‌پذیرد، و شامل مسافرین متعددی می‌باشد که هر خانواده یا شخص در هتل‌های مختلف اقامت دارند، و مسئول ترانسفر با بررسی‌های مسیر، ترافیک و محدودیت‌های موجود، مسافرین هر هتل را بر اساس برنامه از پیش تعیین شده به هتل مورد نظر منتقل می‌نمایند، همچنین بر همین اساس و اولویت مسیرها، مسافرین را از هتل به فرودگاه منتقل خواهند نمود. با توجه به تعدد هتل‌ها این نوع ترانسفر که از اقتصادی‌ترین و به صرفه‌ترین انواع ترانسفر می‌باشد، زمان بیشتری را برای رسیدن به مقصد صرف خواهد نمود.


ترانسفر خصوصی (Private): 

این نوع ترانسفر بصورت کاملا اختصاصی در یک خودرو انجام می‌پذیرد. خودروهای این نوع ترانسفر شامل انواع خودروهای شهر مقصد می‌باشد. انتخاب خودرو با تیم ترانسفر شهر مقصد بر اساس ظرفیت موجود خودروها خواهد بود.


ترانسفر ویژه (Vip):

این نوع ترانسفر بصورت کاملا اختصاصی در یک خودرو انجام می‌پذیرد. خودروهای این نوع ترانسفر شامل و انواع خودروهای شهر مقصد می‌باشد. انتخاب خودرو با تیم ترانسفر شهر مقصد بر اساس ظرفیت موجود خودروها خواهد بود.

 این نوع ترانسفر نیز بصورت کاملا اختصاصی در یک خودرو انجام می پذیرد، این نوع ترانسفر با  خودروهای بسیار لوکس و با بهترین کیفیت انجام میشود، خودروهای این نوع ترانسفر شامل Vito, Viano, Prado, Pajero, Hyundai, Lexus, Toyota و انواع دیگری از خودروهای لوکس شهر مقصد می باشد. انتخاب خودرو با تیم ترانسفر شهر مقصد بر اساس ظرفیت موجود خودروها می باشد.

ارائه سرویس ترانسفر فرودگاهی تا 24 ساعت پیش از پرواز امکان پذیراست، لطفا در صورت درخواست تغییر تاریخ پرواز یا هتل، این محدودیت زمانی را در نظر داشته باشید، در صورت عدم امکان ارائه این سرویس به علت محدودیت زمانی، مبلغ ترانسفر به حساب مسافر استرداد خواهد شد.


شرایط کنسلی ترانسفر فرودگاهی

 کنسلی ترانسفر فرودگاهی تا 24 ساعت مانده به پرواز با کسر 50% هزینه خدمات امکان پذیر است، اما بعد از آن غیر قابل استرداد می‌باشد. لطفا شماره تماس فعال و در دسترس خود جهت هماهنگی جزئیات ترانسفر  24 ساعت پیش از پرواز برگشت به اطلاع شما خواهد رسید.


شماره تماس اضطراری: 

در نظر داشته باشید شماره تماس اضطراری (Transfer Emergency Contact ) همکاران ما در مقصد، در زمان رزرو به شما داده می شود، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره اعلام شده تماس حاصل فرمایید.

رانندگان قسمت ترانسفر فرودگاهی آژانس پرسیاسفر تمام تلاش خود را در جهت انتقال راحت و با کیفیت مسافرین خود خواهد نمود، با این حال در صورت بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی از جمله ترافیک غیر منتظره، وارد نمودن جزئیات اشتباه پرواز یا هتل توسط کاربر در زمان خرید، بسته شدن مسیرهای منتهی به فرودگاه و… که باعث از دست رفتن پرواز گردد، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.


جزئیات ترانسفر از فرودگاه به هتل 

در بدو ورود به مقصد، لطفا همکاران ما را بیابید، تیم ترانسفرپرسیا سفر تابلوهایی که نام شما یا نام هتل شما ویا نام شرکت شما بر روی آن درج شده است در فرودگاه حضور دارند و شما را راهنمایی خواهند نمود، زمان انتظار ترانسفرهای گروهی (Group Sharing) در فرودگاه 20 تا 30 دقیقه می‌باشد.


جزئیات ترانسفر از هتل به فرودگاه

24 ساعت پیش از پرواز برگشت، جزئیات هماهنگی ترانسفر به اطلاع شما خواهد رسید، همچنین در صورت عدم دریافت پیام حتما 24 ساعت پیش از پرواز با شماره اضطراری (Transfer Emergency Contact) تماس حاصل فرمایید تا زمان دقیق حضور شما در لابی هتل اعلام گردد.


نکته:

قابل ذکر است این زمان با توجه به فاصله هتل، ترافیک، مدت زمان مورد نیاز برای سوار شدن مابقی مسافرین از هتل‌های دیگر در ترانسفرهای گروهی و… برنامه‌ریزی شده است. لذا لطفا به این موضوع دقت فرمایید و همچنین 30 دقیقه پیش از ساعت هماهنگ شده در لابی هتل همراه چمدان‌های خود حضور داشته باشید، تا در زمان رسیدن مسئول ترانسفر، زمان کافی برای انتقال بار شما و همچنین سوار شدن شما وجود داشته باشد، و طبق برنامه تعیین شده در فرودگاه حضور یابید. در غیر اینصورت ترانسفر، محل را ترک خواهد نمود و مسئولیت خسارت‌های ناشی از آن از جمله هزینه تاکسی، خسارات ناشی از جاماندن از پرواز و… بعهده پرسیاسفر نمی‌باشد.


میزان بار قابل قبول

در همه انواع ترانسفر فرودگاهی، انتقال از فرودگاه به هتل و بالعکس، ترانسفر هر نفر فقط با یک چمدان استاندارد و یک ساک دستی انجام خواهد شد، بنابراین در صورت داشتن چمدان بزرگ و سنگین خارج از استاندارد و یا تعداد بیشتر چمدان، ارائه این خدمات ممکن است با دریافت هزینه بیشتر در مقصد میسر باشد و یا ارائه آن امکان پذیر نباشد.


محل سوار و پیاده شدن مسافران

تعداد محدودی از هتل‌ها در کوچه‌های باریک واقع شده‌اند که امکان تردد و توقف خودروهای ترانسفر گروهی در آن میسر نمی‌باشد، لذا خودروی مورد نظر در نزدیک‌ترین فاصله به هتل که امکان توقف خودرو می‌باشد، جهت پیاده شدن و سوار شدن مسافرین توقف خواهد نمود.


قوانین ترانسفر کودکان

ترانسفر برای کودکان زیر دو سال رایگان می‌باشد، و برای کودکان بالای دو سال هزینه یک فرد بزرگسال دریافت می‌گردد. همچنین به کودکان بالای دو سال صندلی تعلق می‌گیرد. لذا در زمان خرید هتل، سن کودک خود را دقیق وارد نمایید. در صورت مغایرت سن واقعی کودک با سن وارد شده در زمان خرید، هزینه ترانسفر در مقصد بصورت مستقیم از مسافر دریافت خواهد شد.

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.