ویژگی و مزیت، تورهای توریستی اروپا

اروپا با آب و هواب معتدل و آثار تاریخی و تمدنی فراوان در کنار پیشرفت صنعتی یکی از مقاصد بسیار مورد توجه برای گردشگران در سراسر جهان می باشد. در این میان کشور ایتالیا با وجود نیمی از آثار ثبت شده جهانی از اهمیت فراوانی برخوردار است و در کنار ایتالیا فرانسه هم با داشتن رتبه دوم گردشگری در جهان بسیار حائز اهمیت می باشد.


تورهای توریستی اروپا:

اصلی ترین فعالیت پرسیا سفر (دفتر ایران آژانس آدینه تراول) کمک به دوستداران سفر به اروپا و ارائه خدمات شایسته به آنهاست.

در این راستا و با توجه به اهمیت کشور ایتالیا در گردشگری اروپا و شناخته شدن آژانس پرسیاسفر به عنوان یک آژانس معتبر در سفارت ایتالیا ، اکثر تورهای اروپایی ما از ایتالیا شروع شده و ورود مسافران به اروپا از طریق ایتالیا انجام می گیرد.


خدمات آژانس پرسیاسفر در قالب تورهای توریستی چیست؟

پروسه اخذ ویزای شینگن:

با توجه به بحران های جهانی و بین الملل شرایط اخذ ویزا پیچیدگی خاصی پیدا کرده و میزان ریجکت شدن ویزا افرادی که در قالب تور درخواست نمی دهند بسیار افزایش یافته است.

بنابراین یکی از روشهای مطمئن برای گرفتن ویزای شینگن(که خود راهی است برای گرفتن ویزاهای کشورهای دیگر از جمله کانادا) استفاده از تورخای گردشگری برای سفر به اروپا است.

یکی از خدمات به مسافرین در تور ها کمک در گرفتن آسانتر ویزای شینگن می باشد زیرا کارشناسان ما با پروسه کار و روشهای جلب اعتماد سفارت و پشت سرگذاشتن موانع آشنایی دارند .

وقتی از طریق تور درخواست ویزا انجام می شود آژانس تعهدات و مدارکی از مسافرین دریافت می دارد و برای بازگشت مسافرین برای سفارت اطمینان خاطری فراهم شده و کارها آسانتر پیش می روند.


رزرو و خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت:

یکی از ویژگی های مورد توجه در تورها رزرو پروازهای با کیفیت و با قیمت مناسب از میان انبوه خطوط هواپیمایی کلاس های پروازی و ساعات مختلف موجود می باشد و آژانس پرسیا سفر به دلیل داشتن نمایندگی ایران ایر در ایران و ایتالیا و آلمان توانایی بیشتری برای رزرو و ارائه خدمات مخصوصا به مسافرین خود دارد.


بیمه مسافرتی :

یکی از شرایط لازم در سفر خارج داشتن بیمه مسافرتی با خدمات مناسب و پوشش لازم می باشد و یکی از خدمات تکنیلی آژانس پرسیا سفر صدور بیمه نامه ملت و سامان برای مسافرین تورهای خود و نیز دیگر افراد خواهان خرید بیمه نامه است. برای کسب اطلاعات از انواع بیمه و شرایط آن می توانید بخش بیمه مسافرتی در قسمت خدمات دیگر سایت پرسیا سفر را مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش بیمه آژانس پرسیا سفر با شما ذکر شده در همین صفحه تماس بگیرید.


ترانسفر فرودگاهی:


خدمات CIP:


رزرو هتل چهار ستاره در مرکز شهر :


راهنما فارسی زبان و مترجم:


یکروز گشت شهری در هر شهر:


بلیط های داخلی اروپا(اعم از قطار ،کشتی،هواپیما،خودرو):


امکان برگزاری جشن و رویداد و دیگر خدمات مورد نیاز مسافرین با هزینه:


خدمات کرایه خودرو در اروپا و ایران:

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.