نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع میلان (MCE)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع(MCE)

مکان: میلان ، ایتالیا
زمان نمایشگاه: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ تا ۱ فروردین ۱۳۹۹

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع میلان (MCE) مهمترین نمایشگاهی است که به صنعت سیستم های گرمایشی سرمایشی و فناوری های روز آن و همچنین به انرژی های تجدید پذیر اختصاص یافته است. این نمایشگاه در سطح بین المللی معتبر است و فرصتی ارزشمند برای به روز شدن از نظر حرفه ای و فنی در این بخش می باشد. حضور شرکت های پیشروی این صنعت و افراد و گروه های فعال در زمینهء برنامه ریزی شیوه های جدید زندگی، فرصتی مناسب برای دیدارها تجاری، گفت و گو و افزایش اعتبار در بازار جهانی فراهم می کند.
پس از تجربه مثبت نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع میلان ۲۰۱۸، امسال MCE در شهر میلان، از ۱۸ تا ۲۴ مارس ۲۰۱۹،  بطور همزماندر طول هفته انرژی پایدار برگزار می شود.

موضوعات اصلی نمایشگاه:
سیستم های گرمایشی
نصب ابزارآلات قطعات
سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید
بهره وری انرژی

خلق ابداعات:
سیستم های تهویه مطبوع
سیستم های تبرید
سیستم ها تهویه فناوری لوله کشی تصفیه آب
شیرآلات لوازم جانبی حمام تندرستی

بهترین استفاده از منابع با ارزشی چون آب مستلزم عوامل تکنولوژیکی بسیاری است. اما این به تنهایی کافی نیست. بنابراین، این نمایشگاه در سال ٢٠١٧ راهکارهای پیشگامانهء فنی را با رعایت عوامل زیبایی شناختی و همچنین با رویکرد کاربردی بودن و بهبود وضعیت فیزیکی و سلامتی، و با هدف لذت بخش بودن فضا در هم می آمیزد. در نهایت، طیف گسترده ای از راهکارهای کاربردی و همچنین زیبا و جذاب برای طراحی حمام ها برای پاسخ به نیاز بازدیدکنندگان وجود در این جایگاه تجاری دارد.
عرصه ای تجاری که در هر دورهء خود، چشم اندازی تازه ارائه می دهد:
پمپ های حرارتی گرمایش خورشیدی فتوولتائیک زمین گرمایی تولید همزمان زیست توده باد عایق محصولات برای ساختمان های سازگار با محیط زیست اتوماسیون خانه و ساختمان

ابداعات معمول:
این نمایشگاه در سال ٢٠١٧، نمایشی جامع از پیشرفته ترین تکنولوژی ها از جمله سیستم های یکپارچه مورد نیاز برای گرمایش و تولید آب داغ با تضمین عملکرد بالا و مدیریت انرژی هوشمند ارائه خواهد داد. شرکت های پیشرو از سراسر دنیا، طیف وسیعی از محصولات و فناوری های جدید و راهکارهای خود را ارائه می دهند، تا در جریان شرایط فعلی در نظر بهره وری انرژی قرار بگیرند و همچنین همسو با کاهش مصرف منابع و در جهت حفاظت از محیط زیست شوند. چهار بخش زندهء این نمایشگاه به شکل متحد، برگزار می شوند تا نیازهای پیچیدهء آسایش را از طریق پیشگامانه ترین فناوری ها و سیستم های یکپارچه برطرف سازند. در این چارچوب، که بر اساس همکاری بین بخش های تخصصی است، نمایشگاه فناوری های میلان (MCE) بالاترین استانداردها از نظر صرفه جویی در انرژی و بهره وری حداکثری، را رعایت می کند که این امر تاثیر زیادی بر روی تاسیسات مسکونی و صنعتی خواهد داشت.
یک کنفرانس بین المللی که با همکاری GBC – شورای ساختمان سبز سازماندهی شده است، برای متخصصان در موضوع مسائل سبز : “طبیعت جدید” در روز ۲۱ مارس ۲۰۱۹ از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۰۰ در Politecnico Milano Bovisa برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت رسمی نمایشگاه www.mcexpocomfort.it مراجعه نمایید.

مزایای نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع میلان (MCE)

  • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالا ها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازار های بین المللی.
  • بررسی اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازارنه تنها در ایتالیا بلکه در تمام دنیا.
  • آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
  • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
  • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
  • تقویت روابط تجاری با تهیه کنندگان فعلی.
  • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
  • تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.