امکان رزرو هتل در تمامی شهرهای دنیا

هتل های خارجی

رزرو هتل در خارج از کشور از اصلی‌ترین دغدغه‌هایی است که ذهن گردشگران ایرانی را به خود مشغول کرده است. تعداد بالای مراکز اقامتی در مقصد مورد نظر، عدم آگاهی از موقعیت مکانی و راه‌های دسترسی به هتل، مطلع نبودن نسبت به قوانین رزرو هتل‌های خارجی و در نهایت، پرداخت مبلغ ارزی رزرو هتل از مهمترین مشکلاتی هستند که پیش روی مسافران ایرانی قرار دارد. اگر شما نیز به‌دنبال رزرو هتل و یا دیگر مراکز اقامتی در هر کجای دنیا هستید، کافیست با ما تماس بگیرید. دسترسی به سامانه‌های رزرو هتل خارجی و همکاری‌های متعدد با بزرگترین کارگزاران خارجی و دارا بودن 5 شعبه در اروپا، آژانس پرسیا سفررا به بهترین سایت رزرو هتل خارجی تبدیل کرده است. کارشناسان دپارتمان رزرو هتل آژانس پرسیا با تکیه بر سال‌ها تجربه و دانش تخصصی، آشنایی کاملی با هتل‌های سراسر دنیا دارند. ما درپرسیا با ارائه مشاوره دقیق و راهنمایی کامل، بهترین هتل‌ها و مراکز اقامتی را بر اساس نیازهای شما انتخاب می‌کنیم. در صورت تایید هتل از طرف شما و پرداخت ریالی هزینه رزرو هتل، رزرو قطعی هتل را با بهترین قیمت برای شما انجام می‌دهیم و واچر هتل خود را به صورت آنی دریافت خواهید کرد. رزرو هتل در خارج از کشور دیگر رویایی دور از دسترس نیست. 

شهر محل اقامت خود را انتخاب کنید.

بدون شک رزرو هتل یکی از اولین پیش‌نیازها و اقداماتی است که برای داشتن یک تجربه لذتبخش از سفر باید انجام دهید. هر چند رشد سایت‌های رزرواسیون آنلاین باعث شده است تا رزرو هتل داخلی تسهیل شود، اما رزرو هتل خارجی همچنان یک مشکل حل ناشدنی برای گردشگران ایرانی است.

رزرو هتل خارجی یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها برای مسافرانی است که قصد دارند تعطیلات خود را در خارج از کشور به سر ببرند. مشکلات متعددی که پیش‌روی مسافران قرار دارد، رزرو هتل‌های خارجی را به یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل سفر تبدیل کرده است.

اولین مشکل رزرو هتل خارج از کشور، وجود گزینه‌های بسیار متعددی است که مسافران برای رزرو و اقامت با آنها مواجه هستند. در کشورها و شهرهای خارجی معمولاً هتل‌ها و اماکن اقامتی بسیار زیادی وجود دارد. این موضوع در مقصدهایی مانند پاریس، رم و … که از اصلی‌ترین مقصدهای گردشگری جهان هستند بسیار حادتر خواهد بود.

شاید باورکردنی نباشد اما اگر قصد داشته باشید از سایت بوکینگ یک هتل در پاریس رزرو کنید، باید هتل خود را از میان 4700 هتل این شهر انتخاب کنید! در شهر رم ایتالیا این قضیه بسیار دشوارتر خواهد بود زیرا برای رزرو هتل خارجی از طریق سایت بوکینگ، بیش از 11800 هتل به شما نمایش داده خواهد شد!

بدون شک انتخاب و رزرو هتل خارجی از بین این همه گزینه، کار بسیاری دشواری است. حالا این نکته را نیز اضافه کنید که احتمالاً هیچ اطلاعاتی نسبت به این هتل‌ها و حتی شهر مقصد ندارید. هر کدام از این هتل‌ها چه امکاناتی دارند؟ آیا توضیحات نوشته شده در سایت رزرو هتل خارجی صحیح است؟ موقعیت مکانی این هتل‌ها به چه صورت است و در کدام منطقه از شهر قرار دارند؟ یا اصلا کدام مناطق شهر برای گردشگری مناسب‌تر هستند و به مراکز خرید و جاذبه‌ها دسترسی راحت‌تری دارند؟

پاسخ این سوالات نقش مهمی در انتخاب و رزرو هتل خارجی و حتی رزرو هتل داخلی دارد و یافتن پاسخ آنها نیز کار چندان راحتی نخواهد بود. اما کارشناسان بخش رزرو هتل پرسیا آماده‌اند تا تمامی مشکلات شما در زمینه رزرو هتل خارجی و هتل داخلی از سر راه بردارند.

ما با شناخت کامل نسبت به هتل‌های مقصدهای گردشگری سرتاسر دنیا، می‌توانیم فهرستی از بهترین هتل‌های خارجی را برای شما مهیا کنیم تا شما از میان تعداد محدودی از آنها هتل مدنظرتان را انتخاب کنید.

مشاوره تخصصی رزرو هتل‌های خارجی یکی از بزرگترین مزیت‌های کارشناسان دپارتمان رزرو هتل پرسیا است. هر یک شما ممکن است هدف متفاوتی داشته باشید و به دنبال هتلی با ویژگی‌های خاصی باشید. مسلماً برای سفرهای تجاری، تفریحی، خانوادگی و … هتل‌های متفاوت با ویژگی‌های خاصی نیاز است. همچنین بودجه شما برای رزرو هتل نیز می‌تواند متفاوت باشد.

کارشناسان پرسیا قادرند با بررسی هدف و نیازهای شما در طول سفر و همچنین در نظر داشتن بودجه شما، هتلی را به شما پیشنهاد دهند که دقیقا مطابق سلیقه شما باشد تا سفری بدون مشکل و دغدغه را تجربه کنید.

ضمن اینکه پرسیا سفر با دارا بودن 5 دفتر در اروپا و با دسترسی به کامل‌ترین سامانه‌های تخصصی رزرواسیون هتل که در اختیار گردشگران عموم نیستند، می‌تواند بهترین قیمت هتل خارجی را برای شما پیدا کند.

علاوه بر این موارد، برخی اوقات تفاوت‌هایی میان رزرو هتل داخلی و رزرو هتل خارجی وجود دارد که گردشگران عادی از آنها بی‌خبرند. به عنوان مثال ممکن است نام اتاق‌ها در هتل داخلی و یک هتل اروپا یکسان باشد، اما نوع اتاق و خدمات آن در واقعیت تفاوت داشته باشد.

ضمن اینکه قوانین رزرو هتل و کنسلی هتل‌های خارج از کشور با رزرو هتل داخلی نیز تفاوت دارد و رزرو هتل‌های خارجی بدون اطلاع از این موارد، می‌تواند مشکلات و زیان‌های مالی در پی داشته باشد.

دپارتمان رزرو هتل پرسیا سفر اطلاعات تخصصی کاملی از قوانین مختلف رزرو هتل اروپا و دیگر کشورهای جهان دارد و با پیش‌بینی تمامی موارد، امنیت سفر شما را تامین خواهد کرد.

اما از تمام این مشکلات که بگذریم، هنوز یک چالش عمده و بسیار بزرگ برای رزرو هتل خارجی پیش‌روی گردشگران ایرانی است؛ پرداخت هزینه ارزی رزرو هتل‌های خارجی.

برای رزرو هتل خارجی شما باید هزینه هتل را به صورت آنلاین و با مبالغ ارزی پرداخت کنید و برای این کار نیز به کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیاز دارید. از آنجاییکه بسیاری از مسافران ایرانی به کارت‌های اعتباری دسترسی ندارند، دپارتمان رزرو هتل پرسیا سفر برای این موضوع نیز راهکاری پیش‌روی شما گذاشته است.

پس از اینکه اهداف سفر خود را برای کارشناسان دپارتمان رزرو هتل پرسیا سفرشرح دادید و کارشناسان ما بر اساس نیاز شما فهرستی از بهترین هتل‌ها را به شما ارائه کردند، می‌توانید هتل مد نظر خود را انتخاب کنید و هزینه آن را به صورت ریالی پرداخت کنید. ما رزرو قطعی هتل شما را انجام داده و واچر آن را به صورت دریافت خواهید کرد.

با خدمات آژانس هواپیمایی پرسیا رزرو هتل خارج از کشور دیگر رویایی دور از دسترس نیست.