Europe tour

رویای شما نزدیک است...

اروپا تخصص ماست

رضایت هزاران همسفر پرسیا افتخارماست.

بدون شک اصلی‌ترین دلیل گردشگران برای رزرو تور خارجی و داخلی از آژانس پرسیا، کیفیت بالای خدمات تورهای آن است. آژانس پرسیا سفراز بدو تاسیس همواره در تلاش بوده است تا با انتخاب بهترین خدمات از قبیل هتل، پرواز، ترانسفر، رستوران، گشت و … یک تور درجه یک برای همسفران خود تدارک ببیند. بدین ترتیب گردشگرانی که این آژانس را برای رزرو تور داخلی و خارجی انتخاب می‌کنند، نه تنها یک سفر خاطره انگیز و لذتبخش را تجربه می‌کنند، بلکه با سطح جدیدی از خدمات گردشگری و سفر نیز آشنا می‌شوند.

اولین مزیت رزرو تور خارجی، مهارت ما در زمینه اخذ ویزای توریستی است. پرسیا سفر کارگزار رسمی و همکار مورد اعتماد سفارتخانه‌های معتبری از جمله سفارت کشورهای عضو شنگن، مانند ایتالیااست. این همکاری بلندمدت باعث شده است تا کارشناسان دپارتمان ویزای پرسیاسفر از آخرین و جدیدترین جزئیات قوانین و شرایط صدور ویزا اطلاع داشته باشند.

کارشناسان ما با بررسی دقیق و کامل پرونده‌ شما و ارائه مشاوره تخصصی، تمامی ایرادات و نواقص را رفع می‌کنند تا ویزای گردشگری شما در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری از طرف سفارت صادر شود و سفری بدون دغدغه را تجربه کنید.

 

تورهای پیشنهادی پرسیا سفر
تور ایتالیا - فرانسه 8 روز (4 شب میلان-3شب پاریس)
تور ایتالیا(3 شب میلان- 1شب ونیز-3شب رم)

یکی دیگر از مزایای رزرو تورهای خارجی پرسیا، همراهی راهنمایان تور (تورلیدر) حرفه‌ای از لحظه ابتدایی تور و در تهران است. در حالیکه در بسیاری از تورهای اجرا شده توسط دیگر آژانس‌ها، لیدر تنها در مقصد و هنگام اولین گشت به شما ملحق خواهد شد.

هنگامی که پس از رزرو تور خارجی برای اولین بار قصد سفر به خارج از کشور دارید و یا سفر به یک مقصد را برای بار اول تجربه می‌کنید، ممکن است سوالات و نگرانی‌های بسیاری برای شما پیش آید که بسیاری از اوقات حتی باعث بروز مشکلات می‌شود. اما همراهی یک راهنمای حرفه‌ای، متخصص و با تجربه می‌تواند تمامی نگرانی‌های شما را رفع کرده و سفری خاطره انگیز را برایتان رقم بزند.

ضمن اینکه علاوه بر راهنمای تور ایرانی و فارسی زبان، یک راهنمای باتجربه محلی نیز در زمان تور با شما همراه خواهد بود.

بازدید از جاذبه‌های گردشگری، از اصلی‌ترین اهدافی است که ما را برای رزرو تور خارجی و داخلی متقاعد می‌کند. پس طبیعی است هنگامی که نسبت به رزرو تورهای خارجی و داخلی اقدام می‌کنید، انتظار داشته باشید از تمام جاذبه‌های مهم مقصد بازدید کنید.

در حالیکه بسیاری از آژانس‌ها برای کاهش هزینه‌ها و فریب مسافران، گشت‌های اصلی یک تور را حذف می‌کنند، در تورهای پرسیا تمامی گشت‌ها به طور کامل برگزار می‌شوند تا بیشترین رضایت را از خرید تور خارجی و سفر به مقصد مورد نظرتان داشته باشید.

همچنین هزینه تمامی گشت‌ها و بازدیدهای شما در مقصد، توسط پرسیا محاسبه و در هزینه رزرو تور خارجی لحاظ شده است. بدین معنی که شما در هنگام سفر و بازدید از جاذبه‌ها، نباید هیچ هزینه‌ای برای ورودیه جاذبه‌ها و اماکن گردشگری بپردازید.

اما بسیاری از مواقع برای گردشگران پیش آمده است که با توجه به قیمت به ظاهر کمتر رزرو تورهای خارجی برخی از آژانس‌ها، در آنها ثبت نام کرده‌اند اما در حین تور متوجه دلیل این تفاوت نرخ شده‌اند. زیرا در این تورها شما باید هر روز مبلغی را به عنوان هزینه ورودیه جاذبه‌ها به راهنمای تور پرداخت کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از گردشگران هنگام رزرو تور خارجی دارند، عدم مشخص بودن هتل در تورهای خارجی برخی از آژانس‌هاست. مسلما شما دوست دارید پیش از رزرو تورهای خارجی بدانید در کدام هتل اقامت خواهید داشت، این هتل چند ستاره است، آیا در مرکز شهر قرار گرفته است یا فاصله آن با جاذبه‌های گردشگری و مراکز خرید چقدر است، چه امکاناتی دارد و به سوالاتی از این قبیل پاسخ داده شود.

این مجموعه‌ها در زمان رزرو تور خارجی و تا پیش از سفر، هیچ نامی از هتل نمی‌برند زیرا رزرو توسط آژانس هنوز انجام نشده است و تنها اعلام می‌کنند که شما در یک هتل 4 یا 5 ستاره اقامت خواهید داشت.

اما در تورهای پرسیا سفر تمامی خدمات به صورت دقیق و شفاف به شما اعلام خواهد شد و شما در زمان رزرو تور خارجی از تمامی جزئیات اطلاع خواهید داشت.

 

تور سوئیس 5 روز (4 شب زوریخ)
تور فرانسه 5 روز(4 شب پاریس)

از دیگر دلایلی که رزرو تور خارجی پرسیا سفررا به انتخاب اول گردشگران تبدیل کرده است، انتخاب بهترین پروازها توسط کارشناسان آن است. از آنجاییکه در حال حاضر برای اکثر مقصدهای خارجی به ویژه اروپا پرواز مستقیم وجود ندارد. برای سفر به این مقصدها باید از پروازهایی با یک یا دو توقف استفاده کرد که باعث می‌شود سفری سخت و خسته کننده داشته باشیم.

مسلماً در این شرایط همه به دنبال پروازی هستیم که کمترین زمان توقف را داشته باشد، زیرا هر چه میزان توقف بیشتر باشد هم باعث خستگی بیشتر و هم باعث هدر رفتن زمان محدود تور ما خواهد شد. پرسیا سفر نماینده رسمی و همکار برتر معتبرترین ایرلاین‌های دنیا است و همچنین به تمامی سامانه‌های رزرواسیون پرواز دسترسی دارد و کارشناسان ما با تجربه و دقت بالا، می‌توانند بهترین پرواز که شما را در کمترین زمان به مقصد می‌رساند انتخاب کنند.

اما شاید یکی از مهمترین مزیت‌های رزرو تور خارجی پرسیا، همسفرهای بینظیری باشد که در تورهای خارجی و داخلی همراه شما خواهند بود.

از آنجاییکه قرار است چندین روز در کنار یکدیگر باشیم، معمولاً سعی می‌کنیم با پیدا کردن اشتراکات اوقات خوشی را ایجاد کنیم. بسیاری از اوقات این نقاط مشترک باعث ایجاد دوستی‌های خانوادگی بلندمدت و حتی روابط کاری و تجاری موثر می‌شود.

 

بنابراین داشتن همسفرهای خوب و یکدست هم یکی دیگر از دلایلی است که رزرو تورهای خارجی پرسیا  را به این اندازه محبوب می‌کند. پرسیا سفر همواره به داشتن بهترین همسفرها افتخار می‌کند و خوشحال است که در تمام سال‌های فعالیتش توانسته علاوه بر یک تجربه سفر عالی، دوستان زیادی نیز برای همسفرانش به ارمغان آورد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت رزرو تور داخلی و خارجی از آژانس پرسیا سفر، تاکید آن بر توسعه پایدار گردشگری و رشد فرهنگ سفر است. در تورهای پرسیا علاوه بر سپری کردن اوقاتی خوش و مفرح، با فرهنگ صحیح سفر نیز آشنا خواهید شد. پرسیا می‌کوشد تا با اجرای تورهای گردشگری پایدار، به رشد و توسعه جوامع محلی، حفظ محیط زیست و افزایش آگاهی و دانش همسفرانش نیز کمک کند. بدین ترتیب با رزرو تور خارجی و داخلی از آژانس پرسیا سفر، علاوه بر توسعه شخصی خود، به رشد و توسعه مقصد گردشگری نیز کمک خواهید کرد

تور اسپانیا 8 روز(3 شب مادرید-4شب بارسلون)
تور ایتالیا-اسپانیا-فرانسه(2شب میلان-3 شب رم-3شب بارسلون-3شب پاریس)